“Skaļās lasīšanas sacensība 2021” Lāču pamatskolā

Jau ceturto gadu 5.-6. klases skolēni ar nepacietību gaida iespēju lasīt priekšā savu mīļāko grāmatu. Šogad mēs ar uztraukumu gaidījām notiks vai nenotiks jau iecienītā mūsu skolā “Nacionālās skaļās lasīšanas sacensība”. 2021. gadā savu prasmi lasīt priekšā varēja parādīt 5. klases skolēni. Ar bibliotekāres palīdzību piektklasnieki izvēlējās sev piemērotākās grāmatas. Savā brīvajā laikā bērni sūtīja savus audio vai videi ierakstus un skolotāja deva padomus, kas ir jāuzlabo savā lasījumā.

Skolā savas mīļākās grāmatas fragmentus lasīja visi 15 piektklasnieki. Žūrija izvēlējās četras meitenes (Milana FILATOVA, Anastasija RAKICKA, Alīna GRUSTĀNE, Sofija JEĻISEJEVA), kuras pārstāvēja Lāču pamatskolu pagasta līmenī.

28. aprīlī Naujenes tautas bibliotēkā notika “Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības” 1. kārtas fināls. Visas četras meitenes iesūtīja savus lasījumus video formātā.

Mēs esam lepni, ka mūsu skolniece Milana FILATOVA ieguva Naujenes pagasta skaļās lasīšanas čempiones titulu un Anastasija RAKICKA pēc žūrijas vērtējuma ierindojās 3. vietā.

Visi konkursa dalībnieki saņēma balvas un diplomus no Naujenes tautas bibliotēkas.

Apsveicam visus sacensību dalībniekus un uzvarētājus!!!

Turēsim īkšķus par mūsu piektklasnieci Milanu FILATOVU Daugavpils novada finālā.

Paldies visiem piektklasniekiem un viņu vecākiem par atbalstu un palīdzību bērnu sagatavošanā Nacionālās skaļās lasīšanas sacensībai!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *