Skaļās lasīšanas sacensībā piedalījās Biķernieku pamatskolas izglītojamie

Janvāra beigās Biķerniekos 6 pamatskolas izglītojamie piedalījās Skaļās lasīšanas sacensībā. Aļona Bogdanova, Aleksandra Vasiļjeva, Marija Pudāne, Anžela Čubreviča (5.klase). Aļina Gerasimova un Artjoms Sidorevičs (6.klase).

Skolēnus koordinēja latviešu valodas skolotāja Anžela Kursiša. Dalībniekus vērtēja divas tiesneses – latviešu valodas skolotāja Oļesja Aleksejeva un atbildīgā par audzināšanas darbu Nadežda Petroviča.

Visiem pasākuma dalībniekiem žūrijas priekšā bija jānolasa fragments no paša izvēlētās grāmatas. Tā tiek pilnveidotas katra izglītojamā prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, un visi sacensību dalībnieki dzirdēs daudz brīnišķīgus fragmentus no dažādām grāmatām, kurus izvēlējušies viņu vienaudži.

Uz novada skati, kura Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” notiks marta mēnesī, tika izvirzīta 5.klases skolniece Aleksandra Vasiļjeva.

Liels paldies latviešu valodas skolotājām par izglītojamo sagatavošanu lasīšanas sacensībām, dalībniekiem, līdzjutējiem un pirmsskolniekiem par interesantu priekšnesumu, un Biķernieku pagasta bibliotēkas vadītājai Veronikai Andrejevai par pasākuma organizēšanu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *