Skan pēdējais zvans …

Maijs ir skaistākais pavasara mēnesis, kad ziedu sveces ver kastaņas, smaržo ceriņi un dzeguze kūko katram savu laimi. Skolā maijs ir ražas mēnesis, kad skolēni un skolotāji plūc sava darba augļus. 17.maijā Vaboles vidusskolas 9.un 12.klases skolēnus uz pēdējo mācību stundu aicināja skolas zvans. Lai gan daba torīt mūs nelutināja saulainu laiku, tomēr gan skolēni, gan skolotāji raugās nākotnē ar saulainām un gaišām cerībām, ka eksāmenos veiksies gan devītajiem, gan divpadsmitajiem. Jaukus un muzikālus apsveikumus bija sagatavojuši 8., 11. un 1.klases, arī paši topošie absolventi teica atvadu vārdus, atceroties savu skaisto skolas laiku.

Tā nu pēdējais skolas zvans ir izskanējis un priekšā vēl atbildīgs darbs – veiksmīga eksāmenu nokārtošana. Lai viņiem veicas! Bet vecākiem vēlam izturību, dzīves gudrību un lai nepietrūkst mīlestības, ko dāvāt bērniem šajā sarežģītajā, bet skaistajā laikā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *