Skatuves meistarības konkurss Daugavpils Krievu kultūras centrā

Šī gada 23. aprīlī Daugavpils Krievu kultūras centrā notika skatuves mākslas konkurss, kas bija veltīts Aleksandra Puškina pasakām. šajā konkursā varēja ņemt dalību skolēni ne tikai no Daugavpils skolām, bet arī no Daugavpils novada skolām. Konkursā piedalījās 15 komandas, starp tām bija arī Lāču pamatskolas komanda, skolotājas Nadeždas Dudarevas vadībā. Komandām 10 minūšu laikā vajadzēja inscenēt fragmentu no kādas Aleksandra Puškina pasakas. Lāču pamatskolas komandā bija 4 skolēni no 8. un 9. klases, kuri ieguva I. vietu šajā konkursā. Paldies viņiem par atsaucīgu un radošu pieeju šim konkursam. Viņi talantīgi un radoši prezentēja fragmentu no pasakas “Pasaka par mirušo princesi un septiņiem spēkavīriem”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *