Skatuves runas konkurss Birznieku pamatskolā

Ikgadējais skatuves runas konkurss Birznieku pamatskolā aizritēja 2014. gada 21. janvārī, tajā piedalījās skolēni no 2. līdz 8. klasei. Šogad skolēnu skatuves runas priekšnesumi bija tematiski sasaistīti ar skolēnu nacionālās un valstiskās identitātes nostiprināšanu, izvēloties daiļdarbus par tēmām: ģimene, dzimtā puse, Tēvzeme, mājas, daba. Skolēniem ieteicām izvēlēties to autoru dzeju, kas izsaka emocijas, kas atbilst katra paša attieksmei un izjūtām saistībā ar noteiktajām tēmām. Katru gadu ir interesanti vērot, kā skolēni meklē iespēju izteikt un parādīt savu talantu uz skatuves mazāk ierastās auditorijas priekšā. Dažiem tas izdodas veiksmīgāk, citiem ne, bet attīstība notiek un tas priecē. Vērtējot redzēto un dzirdēto, vēlos skolēniem ieteikt, gatavojoties šādiem konkursiem, „domāt ar sirdi”, meklēt savu personīgo sajūtu, viedokli.

Pamatskolas klašu grupā: 1. vieta – Liāna Trofimova, 2. vieta – Zlata Pancerko, 3. vieta – Geidane Iveta, Salogube Daniela.

Sākumsskolas klašu grupa: 1. vieta – Anna Macuka

Paldies visiem, kas piedalījās konkursā! Lai veicas arī nākamgad!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *