Skola2030 ziņas; Mācību jomu video

Gatavojoties pilnveidotā mācību satura un pieejas īstenošanai, kas pirmsskolā sāksies no 2018. gada 1. septembra, aprīlī pirmsskolas saņems pirmsskolas izglītības vadlīniju projektu, mācību programmu un mācību līdzekļu paraugus, pirmsskolu skolotājiem Skola2030 mājaslapā būs pieejami e-mācību moduļi un labās prakses piemēri. Veselu gadu mācības notiks visu pirmsskolu un skolu vadības komandām. Šīs mācības saskaņā ar Skola2030 veidoto programmu kā projekta sadarbības partneris īsteno Latvijas Universitāte.

Lūdzu, jautājiet, turpiniet ieteikt pilnveidojamās lietas un dalieties ar saviem labās prakses piemēriem: info@skola2030.lv.

MĀCĪBU JOMU VIDEO

Lejuplādei visi video pieejami šeit: http://macibujomas.skola2030.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *