“Skolas nakts” Vaboles vidusskolā

24.aprīlī Vaboles vidusskolas 9.-12.klašu skolēni pulcējās uz pasākumu “Skolas nakts”, kurš norisinājās pirmo reizi skolas vēsturē un kura iniciatori bija skolas pašpārvalde.

Pasākums sākās 19.00 ar orientēšanās uzdevumiem Vaboles parkā, kur bija jāsavāc 15 krāsas dažādās vietās noslēptos kontrolpunktos. Uzvarētāji tika arī pie balvām.

Vēlāk visi pulcējāmies pie vakara ugunskura, kur cepām desiņas, dziedājām un gaidu vadītāja I.Litiņa iemācīja mūs cept skautu ugunskura maizi, kas jauki smaržoja un arī garšoja.

Pēc vakara ugunskura skolēniem bija iespēja izkustēties skolas diskotēkā, kur skolēni paši sagādāja gan mūziku, gan diskogaismas, tādējādi radot vajadzīgo noskaņu un jautru garastāvokli.

Kad enerģija jau bija apsīkusi, skolēni sadalījās “interešu grupās” un apmeklēja kinoseansus pa klasēm, kur skolēni, atbilstoši interesēm, varēja noskatīties kādu filmu.

No rīta 7.00 skolēni kārtojās rīta rosmei un pēc rosmes baudījām garšīgas brokastu maizes ar tēju. Šķīrāmies visi labā garastāvoklī un ar jauniem spēkiem katrs devās uz Lielās talkas aktivitātēm.

Pasākumu skolēni atzina par jauku un vienojošu, tāpēc tika nolemts to ieviest kā tradīciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *