Skolas sacentās spēlē “Tautas bumba”

Divas otrdienas pēc kārtas Lāču pamatskolā sabrauca jaunāko klašu skolēni noskaidrot spēcīgāko skolu spēlē “Tautas bumba” zēniem un meitenēm.

Meitenēm visas spēles uzvarēja un 1.vietu 6 komandu konkurencē izcīnīja skolotāja Andra Meškovska trenētās Lāču pamatskolas meitenes. Uzvaras gan čempionēm nenāca viegli, jo 3 no 5 spēlēm spēlēs uzvarēts tikai ar 2 punktu pārsvaru. Ļoti pārliecinoši turnīru aizvadīja Špoģu vidusskola, kura visus pretiniekus uzveica ar 8 un vairāk punktu pārsvaru, bet vienīgais zaudējums bija pret Lāču pamatskolu, tāpēc “tikai” 2.vieta, trešajā vietā Naujenes pamatskola.

Arī zēniem piedalījās 6 komandas un šeit radās iespaids, ka Ineses Ļedovskajas trenētie Špoģu zēni revanšējas par meiteņu zaudējumu, uzvarot visas spēles ar ļoti lielu pārsvaru un 2 no 5 spēlēm atstājot pat pretiniekus uz 0. Otrajā vietā Naujenes pamatskola, kura piekāpās tikai Špoģu vidusskolai un trešajā vietā Kalupes pamatskola.

Ļoti žēl, ka Latgales reģiona sacensības spēlē “Tautas bumba” notiek vienlaicīgi ar Daugavpils novada skolu deju skatēm un Špoģu komanda nevarēs pārstāvēt novadu Latgalē, jo izskatījās, ka viņi varētu līdzvērtīgi pacīnīties ar citām reģiona komandām, sevišķi Ludzu, kuru pārstāv daudzi bērni, kas ikdienā trenējas sporta skolas rokasbumbas grupās un šis sporta veids ir ļoti radniecisks spēlei “Tautas bumba”.

Rezultāti: meitenes zēni

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *