“Skolas soma” arī attālināti…

Neskatoties uz attālināto mācību procesu, projekts “Skolas soma” turpina darboties un piedāvāt skolēniem dažādas iespējas baudīt Latvijas mākslu un kultūru. Tāpēc priecājamies par šo iespēju, un esam noskatījušies biedrības “SAVIENOJUMS” piedāvāto digitālo izrādi “Misija: Zeme”, kas aizveda 1.-6. klases skatītājus 2118. gadā…

Pārsteidzoši bija skatīties neparasto tehnisko risinājumu, skaņas un gaismas efektus, kas izcili papildināja izrādes sniegumu. Skolēni labprāt piedalījās kopīgajā čatā ar aktieriem – kosmosa kuģa pasažieriem, uzdodot jautājumus un izsakot savu viedokli un emocijas.

Tāpat izmantojām iespēju noskatīties latviešu režisoru veidotās filmas – “Mans mīļākais karš”, “Paradīze 89”, “Projām” un “Bize un Neguļa”, ko piedāvā Latvijas Kinematogrāfistu savienība. Filmas rosināja domāt skolēnus par vienmēr aktuālo – par vērtībām, cilvēku savstarpējām attiecībām, brīvību un vēstures notikumiem, kas veido cilvēku un tautas likteņus.

Šie teātra un filmu attālinātie seansi bija skaists semestra noslēgums Vaboles vidusskolas 1.-12. klašu skolēniem, tomēr nākošajā semestrī ceram projekta aktivitātes baudīt jau klātienē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *