Koncertlekcija “Kino mūzikas vēsture”

Vaboles vidusskolas 8.-12. klašu skolēni programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros piedalījās digitālā koncertlekcijā “Kino mūzikas vēsture”, ko kultūrizglītības programmā piedāvā dziedātājs Mikus Abaroniņš kopā ar multiinstrumentālisti Artu Abaroniņu. Tā ir īpaši digitālā formātā veidota nodarbība par kino mūzikas vēsturi, izmantojama gan attālinātā mācību procesā, gan klātienē klasēs. Skolēniem bija iespēja uzzināt, kā veidojies kino un kā mūzika palīdzējusi šim žanram attīstīties. Koncertlekcijā bija iespēja iepazīt spilgtākos momentus no mēmā kino un pirmajām krāsainajām filmām līdz mūsdienu kino tehnoloģijām. Tika izpildīta mūzika no dažādu žanru filmām: zinātniskās fantāzijas, piedzīvojumu filmām, drāmām un multfilmām. Īpaša uzmanība tika veltīta Latvijas kino mūzikas šedevriem.

Nodarbības digitālais formāts dod plašākas iespējas nodemonstrēt skolēniem mūsdienu tehnoloģiju izmantošanu kino.

Skolēni ar interesi un prieku veica pierakstus un risināja krustvārdu mīklu darba lapā, kas tika piedāvāta kopā ar koncertlekciju. Ļoti priecājamies par iespēju dažādot mūzikas mācību vielas apguvi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *