Skolēni aicināti piedalīties radošo darbu konkursā “Barikādēm-30”

Šogad janvārī aprit 30 gadi kopš 1991. gada janvāra barikādēm, kad Latvijas neatkarības atbalstītāji aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem.

Lai audzinātu bērnos un jauniešos patriotisma jūtas, veicinātu pilsonisko līdzdalību un stiprinātu vēsturisko atmiņu 1991. gada Barikāžu notikumu izzināšanā un piemiņas saglabāšanā, Daugavpils novada Izglītības pārvalde rīko radošo darbu konkursu „Barikādēm-30” Daugavpils novada izglītības iestāžu audzēkņiem.

Katra izglītības iestāde var iesniegt ne vairāk kā trīs radošos darbus katrā vecuma grupā (pirmsskolas, sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas grupā).

Radošais darbs var būt jebkurā tehnikā izpildīts zīmējums, literārs sacerējums, atmiņu stāsts vai foto kolāža.

Labākie konkursantu darbi tiks izstādīti Daugavpils novada domē.

Darbus atbilstoši vecuma grupām vērtēs Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes apstiprināta ekspertu komisija, ņemot vērā notikuma atklāsmi, darbu ar mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem, tehniku un darba kultūru.

Konkursa nolikums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *