Skolēni iepazīst skaistumkopšanas profesijas

ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, tika organizētas darba pasaules iepazīšanas nodarbības “Skaistumkopšanas profesijas” Daugavpils novada skolām: Lāču pamatskola 5.-6. klase, Naujenes pamatskola 4.-5. klase, Špoģu vidusskola 6. klase, Vaboles vidusskola 4.-7. klase, Sventes vidusskola 4.-7. klase, Laucesas pamatskola 4.-7. klase.

Skolēniem janvārī tika novadītas 6 nodarbības, kuru laikā 4.-7. klašu skolēniem bija iespēja iepazīties ar friziera, kolorista, stilista un vizažista profesijām, uzzināt par darba specifiku, pieprasījumu, nodarbinātības veidiem un iespējām. Nodarbības laikā skolēni varēja praktiski darbojoties iejusties friziera, kolorista, stilista un vizažista lomās, sniedzot priekšstatu par darbā nepieciešamajām zināšanām, prasmēm un iemaņām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *