Skolēnu pētniecisko darbu skate angļu valodā

2015. gada 29. aprīlī  Daugavpils novada domē notika Daugavpils novada 7.-9.kl. skolēnu pētniecisko darbu skate angļu valodā. Kopā piedalījās 8 konkursanti no septiņām  Daugavpils novada skolām. Skolēni prezentēja savus darbus par dažādām sabiedrībā aktuālām tēmām: „Nuts”, „Decoding children`s drawings”, ”Traditional British cuisine”, ”Complains of environment”, ”Yogurt as a part of healthy eating”, ”Fast food is not healthy”, ”Toothpaste”, ”Battery from fruit and vegetables”.

1. vietu ieguva Vaboles vidusskolas 9. klases skolniece Emīlija Kropa par pētījumu ”Yogurt as a part of healthy eating”, 2. vieta – Silenes pamatskolas skolniekam Oļegam Klopovam par pētījumu „Fast food is not healthy”, 3. vietu žūrija piešķīra Naujenes pamatskolas skolniecei Mariannai Stalīdzānei par pētījumu „Nuts”.

Pateicamies skolotājiem, kuri sagatavoja bērnus darbu aizstāvēšanai: O. Simanoviču, N. Smertjevu, N. Semjonovu, V. Zaicevu, E. Vovku.

zpd_protokols.pdf

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *