Skolēnu sacensības basketbolā

Janvārī novada skolas noskaidroja labākās komandas basketbolā dažādās vecuma grupās. Viskuplākais dalībnieku skaits – 4 skolas piedalījās 2002.gadā dzimušo un jaunāku zēnu grupā, kur diezgan pārliecinoši uzvarēja skolotāja Sergeja Pavlova trenētie Špoģu vidusskolas zēni, tomēr ļoti saistoša izvērtās spēle par otro vietu, kur spēlēja Naujene pret Kalupi. Visu spēli kāda no komandām atradās vadībā ar 1-3 punktu pārsvaru, sasprindzinājums valdīja līdz pēdējam uzbrukumam un beigās ar 3 punktu pārsvaru laimīgu uzvaru uzvarēja naujenieši.

Saspringts turnīrs bija arī 2002.gadā dzimušām un jaunākām meitenēm. Turnīrā piedalījās 3 komandas un katra komanda izcīnīja vienu uzvaru un vienu reizi zaudēja. Nācās skaitīt mazos punktus. Ar labāko grozu attiecību +1 uzvarēja Andra Meškovska trenētās Lāču pamatskolas meitenes, otrajā vietā Biķernieku pamatskola (grozu attiecība 0) un trešās Kalupes pamatskolas meitenes (-1).

2000.gadā dzimušiem un jaunākiem zēniem uzvarēja Sergeja Pavlova trenētie Špoģu vidusskolas zēni, otrajā vietā Naujenes pamatskola un trešajā Vaboles vidusskola.

Šajā vecuma grupā meitenēm piedalījās tikai 2 komandas, kur savstarpējā spēlē Andra Meškovska trenētās Lāču pamatskolas meitenes ar rezultātu 16:2 uzvarēja Biķernieku pamatskolu.

Rezultāti
BASKETBOLS 2000. gadā dzimušie zēni un meitenes; 12.01.2016; Lāču pamatskola
BASKETBOLS meitenes dzimušas 2002.g.un jaunākas; 19.01.2016; Lāču pamatskola
BASKETBOLS zēni dzimušie 2002.g.un jaunāki; 26.01.2016; Špoģu vidusskola

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *