Skolēnu sacensības krosā un futbolā

Otrdien, 6. oktobrī ar krosu stafetēm beidzās Daugavpils novada skolēnu sporta spēļu rudens posma sacensības, kuras notika āra apstākļos.

Krosa stafetēs piedalījās 12 novada skolas un jau tradicionāli tieši šīs sacensības ir visapmeklētākās no visas skolēnu sporta spēļu programmas. Nedaudz patīkamo sacensību atmosfēru pabojāja naktī uznākušie aukstie laika apstākļi, bet sacensību spraigumu tas nespēja mazināt, bērni kaut arī sarkaniem vaigiem un deguniem ar lielu azartu cīnījās par savu skolu, jo šo sacensību īpatnība ir, ka netiek noteikts ātrākais skrējējs, bet ātrākā komanda.

Pamatskolu vecuma grupā (2000.gadā dzimušie un jaunāki skolēni) norisinājās 6 stafetes, divas no kurām uzvarēja Sventes vidusskolas komandas un vienreiz viņi bija otrie, ar to pietika, lai Svente uzvarētu kopējā ieskaitē starp skolām šajā vecuma grupā pēc izcīnīto medaļu skaita, otro vietu izcīnīja Lāču pamatskola (2 reizes pirmie un vienreiz – trešie) un visvairāk medaļu – 5 izcīnīja Kalupes pamatskolas skolēni, bet tā kā viņi uzvarēja tikai vienā stafetē, tad kopvērtējumā palika trešie.

Vidusskolu vecuma grupā (1997.-2000.g.dz.skolēni) notika tikai viena kombinētā stafete, kurā trešo gadu pēc kārtas lielisku uzvaru svinēja Kristīnes Glagoļevas gatavotā Salienas vidusskolas komanda, aiz sevis atstājot Vaboles un Špoģu vidusskolas.

Pirms stafetēm, septembrī, norisinājās futbola sacensības 4 vecuma grupās, šo sacensību un krosa stafešu rezultāti ir pieejami Izglītības pārvaldes mājas lapas sporta skolas sadaļā.

Foto galerija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *