Skolēnu sporta spēles

Lāčplēša dienā, Sventes vidusskolas sporta zālē sabrauca Randenes un Lāču pamatskolu, Špoģu, Vaboles un Sventes vidusskolu komandas, lai noskaidrotu novada stiprāko skolu volejbola sacensībās 1999.g.dzimušām un jaunākām meitenēm.

Pēc apakšgrupu spēlēm pusfinālos spēlēja Vabole pret Špoģiem un Svente pret Lāču pamatskolu. Abos pusfinālos uzvarēja labākās apakšgrupu turnīra komandas – Svente un Špoģi. Sventes vidusskola ieskrējās ļoti lēni, turnīra pirmajā spēlē ar ļoti lielām grūtībām uzvarot Randenes pamatskolu, otrajā kārtā zaudēja setu un gandrīz spēli pret vabolietēm, bet finālā komanda jau spēlēja ļoti pārliecinoši, uzvarot Špoģus 2:0 (19:15 un 19:11), trešo vietu izcīnīja Vaboles vidusskolas meitenes.

Foto galerija

20141111_volejbols_jaunietes.pdf

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *