Skolotāju diena Lāču pamatskolā

1. oktobra rīts Lāču pamatskolā sākās ar rosību skolas sporta zālē. Sporta zāle pārvērtās par svinīgo zāli. Zāli rotāja puķes no gaisa baloniem un tika piestiprināti citi rotājumi un apsveikuma uzraksti.

Pēc pirmās stundas visa skolas saime sapulcējās sporta zālē, lai godinātu skolotājus. Skolotāji izbaudīja nelielu koncertu, kuru sagatavoja mūsu skolas skolēni un Augšdaugavas novada domes aizkustinošu video apsveikumu. Pasākumā piedalījās Augšdaugavas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Rasčevskis, kurš svinīgā gaisotnē pasniedza Augšdaugavas novada domes PATEICĪBAS Lāču pamatskolas skolotājām ANNAI KONDRAŠENKOVAI, IVETAI MEŠKOVSKAI un JEKATERINAI JEMEĻJANOVAI. Par godu skolotājiem skanēja dzejas rindas, dziesmas, teātra pulciņa dalībnieki sagatavoja jautru, atraktīvu deju. Pasākumu vadīja 8. klases skolniece ALĪNA ĻEONOVA un 9. klases audzinātāja Skaidrīte Kardele. Kaut 9. klases skolēni neatradās skolā svētku dienā, katrs skolotājs no devītklasniekiem un viņu vecākiem saņēma saldās dāvanas un puķes no gaisa baloniem.

Pateicāmies visiem mūsu skolas vecākiem, skolēniem, skolas padomei, Augšdaugavas novada domei, Naujenes pagasta pārvaldei par visiem pārsteigumiem un patieso svētku sajūtu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *