Skolotāju diena Medumu speciālajā pamatskolā

Un tevi jaunas, modras acis vēro,-
Tām nedrīkst melot, nedrīkst slēpt neko.
Ar tavu dzīvi daudzas dzīves mēro,
No tevis ņem, bet devējs bagāts top.

2020. gada 1. oktobrī Medumu speciālajā pamatskolā notika svinīgs pasākums, veltīts skolotāju dienai. Aktīvu dalību pasākuma organizēšanā uzņēmās skolas pašpārvalde. Visi skolas skolotāji tika sumināti svinīgajā pasākumā – koncertā, godināti dažādās nominācijās. Pēc svinīgā pasākuma, skolas stadionā notika futbola spēle starp skolotāju un skolēnu komandām, kurā vinnēja skolotāju komanda! Diena bija piesātināta ar dažādiem pasākumiem un notikumiem, visi, gan skolēni, gan skolotāji bija guvuši daudz pozitīvu emociju. Paldies par jaukajiem svētkiem pasākuma organizētājiem un skolas pašpārvaldei par jaukajām idejām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *