Skolotāju diena Naujenes pamatskolā

Rudens ir klāt ar mārtiņrožu smaržu un krāsainu kļavlapu paklāju zem kājām. Klāt oktobra pirmā svētdiena – Skolotāju diena, kura atgādina, ka skolotājiem ir divi jaungadi – 1. septembris un 1. janvāris. Bet īsta svētku diena ir tikai viena – Skolotāju diena.

Mūsu skolā ik gadus šos svētkus svinam piektdienā pirms svētkiem. Šogad to svinējām 1. oktobrī.

Ik gadu šos svētkus Naujenes pamatskolā organizē 9.klase. Arī šogad jau no paša rīta skolotājus pie skolas pārsteidza no ziediem izveidotais apsveikums un sirsnīgs pārsteigums skolotāju istabā. Devītie izmēģināja savus spēkus arī vairāku mācību stundu vadīšanā. 9. klases skolēni ļoti nopietni gatavojās mācību stundām un rūpējās par kārtību skolā un skolotāju labsajūtu.

Pēc mācību stundām visi pulcējās zālē, lai godinātu savus skolotājus pasākumā “Skola2050”. Ar dziesmu “Cāļus skaita rudenī” skolotājus sveica 2. klases skolnieks Jānis LAPIŅŠ, bet viņam palīdzēja deju grupa “Lieli, kaut mazi”. Visi kopā iztēlojāmies, kāda varētu būt Skola2050 un ko 2050. gadā darīs skolotāji. Kāds būs baņķieris, kāds – blogeris, bet kāds nodarbosies ar puķkopību un būs slavens agronoms.

Īpaši tika godinātas mūsu skolas skolotājas Ligita KURSIŠA, Aiva LINDE, Sandra KOKINA, Ingrīda BLEIDELE , kuras saņēma Augšdaugavas novada domes Pateicības rakstus, kurus pasniedza Augšdaugavas novada pašvaldības izpilddirektores 1.vietniece Ināra NATAROVA. Viņa svētkos sveica visus pedagogus un pasniedza svētku kliņģeri.

Pasākuma izskaņā mūs ar savu priekšnesumu pārsteidza vispopulārākā grupa “Karību piecstūris”. Tā mierīgā, sirsnīgā noskaņā pagāja Skolotāju svētki.

Paldies 9. klasei un direktora vietniecei Zinaīdai PAULIŅAI par Skolotāju dienas organizēšanu! Pateicamies par īpašas atmosfēras un svētku noskaņas radīšanu! Šī diena bija skaista un aizraujoša! Jūs visi kopā radījāt mums svētku sajūtu. Jums tas izdevās. Sirds siltums vienmēr labāk jūtams vienkāršībā. Un mēs to pamanījām un sajutām. Paldies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *