Skolotāju diena Naujenes PII „Rūķītis”

Kad pirmās salnas jau likušas sārtoties kļavu lapām un dabu sācis iekrāsot rudens, klāt svētki, kuri gan kalendārā nav atzīmēti kā svināmā diena, taču tautā joprojām ir mīlēti un cienīti gadu desmitiem – tā ir Skolotāju diena.

3.oktobrī Naujenes PII „Rūķītis” notika tradicionālais Skolotāju dienas pasākums. Jaukais noskaņojums un smaids radās jau pie aktu zales durvīm, ieraugot divus mazus zēnus ar ziediem rokās. Pasākumā laikā valdīja patiess svētku noskaņojums. Visi bērnu priekšnesumi sagādāja visiem daudz priecīgu un jautru momentu.  Pasākumā ar apsveikumiem piedalījas arī gliemezis Naujis un meitene Jene. Tas bija liels un patikams pārsteigums gan bērniem, gan visiem pieaugušajiem.

Paldies arī vecākiem par jauku atmosferu un siltiem vārdiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *