Skolotāju diena Randenē

Kā zināms, oktobra sākums ir veltīts skolotājiem – Starpautiskajai Skolotāju dienai.

01.10. Randenes pamatskolā viss bija par skolotājiem un ap skolotājiem. 9. klašu skolēniem bija iespēja iejusties kaut uz vienu mācību stundu skolotāju” ādā”. Lielākā daļa atzina, ka tā bija ļoti saspringta un sarežģīta mācību stunda viņu dzīvē.

Skolēni sagatavoja ne tikai kafijas labirintu, bet arī nelielu uzstāšanos, kuras laikā mēģināja no savas pieredzes formulēt , kas ir skolotājs. Un tā – skolotājs ir: S- saprotošs, K- kolosāls, O – optimistisks, L – lielisks, O – oriģināls, T- taktisks, Ā -ārkārtējs, J -jautrs, S -smaidošs.

Šajā dienā Randenes pamatskolu apmeklēja arī Augšdaugavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Janita Zarakovska. Viņa pateicās skolotājiem par darbu, kā arī pasniedza pateicības rakstus Valentīnai Vasiļonokai un Oskaram Lazdiņam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *