Skolotāju diena Salienas vidusskolā

Septembra pēdējās dienas Salienas vidusskolā noritēja satraucošā noskaņā. Jūtams, ka gatavojas kaut kas neparasts, skolā lidinās noslēpums…

Jau svētdien, tieši Skolotāju dienā, teātra pulciņa “Vverh tormaškami” dalībnieki atsūtīja skolotājiem pašradīto videoapsveikumu. Patīkami, kad nedēļas pirmā diena sākas ar pārsteigumu. Šogad vidusskolas skolēni ar siltiem novēlējumiem satika savus skolotājus klašu telpās. Jau no rīta pa skolas gaiteņiem klīda ceptu ābolu un ābolu pīrāga aromāts -mazpulki pagatavoja skolotājiem svētku mielastu. Visas dienas gaitā pārstāvji no klasēm pasniedza skolotājiem pašu rokām darinātās dāvaniņas un rudens ziedu pušķus. Skolas kora dalībnieki muzikālu apsveikumu videroierakstā, bet 10.klases skolnieki – svētku prezentāciju un skaistus ziedus.

Ik skolotājs ir burvis,
Jo sirdis atslēgt māk,
Lai tajās labestība
Un mīlestība nāk.
Ik skolotājs ir burvis
Un eņģelis mazliet,
Jo zināšanas sējot,
Caur gadsimtiem spēj iet.

Katra skolotāja acīs spīdēja mīlestības un pateicības uguntiņa. Liels paldies jums, Salienas vidusskolas skolēni, par skaistu un siltuma pilnu Skolotāju dienu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *