Skolotāju dienas ekskursija uz Rēzekni

Mēs – smaidīgie un jaukie!!!

2.oktobrī Vaboles vidusskolas kolektīvs pavadīja jauku Skolotāju dienu. Ar atraktīvu un jautru pasākumu skolotājus sveica lielā skolēnu saime. Skanēja laba vēlējumi, pateicības vārdi un skolotāju rokās gūla pēdējie rudens ziedi. Pēc pasākuma skolotāji devās uz Latgales galvaspilsētu Rēzekni. Gida pavadībā tika izstaigātas Latgales vēstniecības “Gors” telpas un gūta informācija gan par ēkas būvniecību, gan par pasākumu norisi tajā. Par gardām svētku pusdienām varam pateikties “Zeimuļs” kafejnīcas saimniecēm, kas rūpējās par mājīgu noskaņu un siltu atmosfēru mūsu svētku dienā. Iestiprinājušies devāmies tālāk iepazīt Rēzekni. Apskatot Rēzeknes pilskalnu, mēs ciemojāmies Rēzeknes Augstskolas Inženieru fakultātes jaunajā korpusā, kur bija iespēja aplūkot dažādu zinātņu laboratorijas. Tāpēc bijām ļoti priecīgi par patīkami un lietderīgi pavadītu dienu. Lai izturība un pacietība turpmākajā darbā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *