Skolotāju svētki Kalupes pamatskolā

„Ir daudz formu un veidu, kā pateikt skolotājiem paldies. Turklāt, lai to izdarītu, nav nepieciešams kāds īpašs formāts, to var teikt katru dienu, bet tieši Skolotāju dienā šie vārdi iegūs pacilātāku un svinīgāku noskaņu. Paldies jums, skolotāji! ” Tā skolotājus uzrunāja skolēnu pašpārvalde svinīgajā pasākumā, kas pulcināja gan mazos, gan lielos skolas bērnus. Laba vēlējumus visai skolas saimei teica skolas direktore Irēna Mukāne un Kalupes pagasta pārvaldes vadītājas vietas izpildītāja Jeļena Gavrilova.

Skolotāju acīs iemirdzējās prieka lāsumiņi, ieklausoties lielo un mazo skolēnu domās un skaidrojumā – kas ir skolotājs? … skolotājs ir izglītots, labestīgs cilvēks, kurš māca tevi būt atbildīgam un gatavo dzīvei … skolotājs ir jauks cilvēks, kurš palīdzēs grūtā brīdī … skolotāju vajag, lai pabeigtu skolu … īstai skolotājai jābūt stingrai …

Savukārt skolēni azartiski iesaistījās skolotāju rokrakstu atpazīšanā, kas līdztekus sniedza arī informāciju par to, ko skolotāji, kas jau tāpat daudz ko zina, prot un var, vēl gribētu iemācīties vai apgūt.
Pirms izskanēja zvans, kad jaunie skolotāji ar savām audzināmajām klasēm devās uz karjeras izglītības iespējas 2 stundām, parlamentārieši skolotājiem piedāvāja stundu, ko skolotāji nekad viņiem neesot piedāvājuši. Tikai tā nebija ne špikošanas, ne bastošanas stunda, bet gan „very easy” – skolotājiem bija jāuzraksta uz lapas novēlējums skolēniem un, salokot to lidmašīnas formā, jāaizlidina savai klasei.

Jautāti, vai izmēģināt spēkus skolotāja profesijā, bija noderīgi, skolēni atbildēja apstiprinoši.

Kur vēl iziet dzīves skolu, ja ne skolā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *