Skolu sacensības spēlē “Tautas bumba”

Divas otrdienas pēc kārtas Lāču pamatskolā sacentās novada skolu 5.un jaunāku klašu bērni spēlē “Tautas bumba”.

Zēniem sacensībās piedalījās 7 skolas – Lāču, Naujenes, Kalupes, Birznieku, Silenes, Nīcgales pamatskolas un Zemgales vidusskola. Uzvarot visās spēlēs 1.vietu izcīnīja Kalupes pamatskolas zēni, kurus vadīja skolotājs Vitālijs Aļeksejevs, uzvara turnīrā gan nenāca viegli, jo otrās vietas ieguvēji Andra Meškovska trenētie Lāču pamatskolas zēni tika pārspēti tikai ar 7:6. Sīva cīņa notika arī par trešo vietu. Naujene un Silene savā starpā nospēlēja neizšķirti un nācās skaitīt “mazos” punktus, kuru krietni vairāk bija Aleksandra Puzirevska trenētajiem sileniešiem.

Meitenēm uz sacensībām ieradās 5 komandas – Lāču, Naujenes, Randenes pamatskolas un Sventes un Zemgales vidusskolas. Pēc pirmajām spēlēm bija redzams, ka par uzvaru turnīrā cīnīsies Andra Meškovska Lāču pamatskolas un Allas Petrovskas vadītās Sventes vidusskolas meitenes, kamēr pārējās 3 komandas cīnīsies par trešo vietu. Veiksmīgākās šajā cīņā bija Randenes pamatskolas meitenes, kuras ļoti spartiskos apstākļos sacensībām gatavoja skolotāja Ludmila Korotkova. Savukārt spēlē par pirmo vietu Sventes vidusskolas meitenes uzvarēja Lāčus ar rezultātu 14:6.

Pēc šīm sacensībām noskaidrojās, ka Sventes vidusskolas meitenes un Kalupes pamatskolas zēni ieguvuši iespēju pārstāvēt Daugavpils novadu gan Latgales reģiona gan Latvijas republikas skolēnu sacensībās.

Turnīra tabula meitenes dzimušas 2004. g. un jaunākas
Turnīra tabula zēni dzimuši 2004. g. un jaunāki

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *