Skrējiens par godu Latvijai

13.aprīlī pie Zemgales vidusskolas notika akcijas “Skrien Daugavpils novads!” skrējiens, kuru visi gaidīja ar lielu nepacietību. Visas klases skrējienam savlaicīgi gatavojās: meklēja kreklus vienādā krāsā, zīmēja un līmēja cepurītes, emblēmas, simboliku, sagatavoja pat grimu.

Klasēm bija jāveic 2 km gara trase, kura veda caur priežu mežu, garām Zemgales baznīcas ēkai, garām skolas ābeļu dārzam. Skrējienā piedalījās 1.-12.kl. izglītojamie un visi pedagogi. Jaunākie skrēja īsāku distanci – 1 km. Visi godam noskrēja distanci, lai gan dažiem viegli nebija. Pie finiša skolēni skaļi atbalstīja pedagogus, sagaidot tos ar aplausiem. Patīkami sajust vienotību skolā, kas piedalījās Latvijas akcijā “Skrien Latvija!”.

Gandarīti un priecīgi par piedalīšanos Latvijas simtgadei veltītajā skrējienā, skolēni izteica priekšlikumu to atkārtot nākamgad.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *