Skrudalienas pamatskolā izstāde „Ziemassvētku zvani”

Skrudalienas pamatskolā sadarbībā ar biedrību „Dzidra straume” 2014.gada decembrī tika rīkota Ziemassvētku darbu izstāde „Ziemassvētku zvani”. Skrudalienas ciemata un tās apkaimes iedzīvotāji, biedrības biedri, skolēni, vecāki, darbinieki veidoja oriģinālus, paštaisītus zvanus – jebkāda izmēra, no dažādiem materiāliem. Visi bijām gandarīti par paveikto un pārsteigti, cik dažādi talanti ir mūsu cilvēkos, cik daudzveidīgas variācijas ir zvanu veidošanā – no papīra, kartona, auduma, koka, drāts, plastmasas, iepakojuma, adīti, tamborēti, pīti, dekupēti, šūti zvani. Pat vienkāršākie materiāli var pārtapt krāšņā svētku zvanā! Aktīvākie dalībnieki izgatavoja trīs, piecus, pat septiņus zvanus.

Izstāde līdz 2015.gada 14.janvārim ir apskatāma Skrudalienas pamatskolas aktu zālē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *