Sniega diena Medumu internātpamatskolā

Varētu šķist, ka ziema dabas aktivitāšu ziņā ir tāds kluss laiks. Slidošana, slēpošana, braukšana ar ragaviņām, varbūt vēl pikošanās… Ko gan vēl varētu darīt? Taču sāc meklēt, un izrādās – darāmā ir daudz!

Tā Medumu internātpamatskolas audzēkņi kopā ar skolotājiem izmēģināja jaunu aktivitāti – zīmēšanu sniegā ar speciāli sagatavotām krāsu pudelēm. Laikapstākļi lutināja un visu dienu spīdēja saulīte. Zīmēšana sniegā sagādāja visiem lielu prieku. Priecēja, ka aktivitātē iesaistījās visi bērni un parādīja savu radošumu. Viņi aizrautīgi zīmēja kaķus, suņus, mašīnas un citus priekšmetus. Tie, kuri pabeidza savu zīmējumu, spēlēja sniegā spēli „Krustiņi un nullītes”.

Spriežot pēc atsauksmēm – visiem patika zīmēt sniegā, un ar prieku šo aktivitāti atkārtotu vēlreiz!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *