Špoģu mazpulcēni piedalās novada dienās

19.septembrī Špoģu mazpulcēni piedalījās nu jau par tradīciju kļuvušajās Daugavpils novada dienās.

Ar savu produkciju tirdziņā piedalījās 5 skolēni: Diāna Varslavāne (10.a klase), Diāna Rozentāle (8.a klase), Andrejs Kozjars (6.b klase), Dace Jevsejeva (7.a klase), Vlada Martinkeviča (5.b klase).

Pircējus iepriecināja Diānas Rozentāles tirgotās čiekurvistiņas, kā arī pašas izgatavotie suvenīri. Pārējie bērni tirgoja dzērvenes, brūklenes, bumbierus un sarkanos sīpolus. Īpaši daudz uz tirgu tika atvestas dzērvenes, jo, zinot to nozīmi saaukstēšanās slimību ārstēšanā un profilaksē, vērtīgās ogas ir ļoti pieprasītas. Šoruden purvos dzērveņu ir samērā daudz, tāpēc bērni ogas lasīja ar visu ģimeni. Tirdziņā Špoģu mazpulcēni uzstādīja sava veida rekordu – pārdeva 123 litrus dzērveņu.

Vēlos pateikties mazpulcēnu ģimenēm par ieguldīto darbu un atbalstu, Višķu pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei par doto iespēju mazpulcēniem piedalīties novada dienās. Mazpulcēnu dalība šādos pasākumos rada pārliecību, ka viņi izaugs par čakliem darba darītājiem, par cilvēkiem, kuri vajadzīgi mūsu Latvijai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *