Špoģu vidusskola iekļuvusi „Latvijas skolu reitingā 2015”

Publicēts Ata Kronvalda fonda veidotais «Latvijas skolu reitings 2015» darbā ar talantīgiem skolēniem. Mazo skolu topā iekļuvusi Špoģu vidusskola, kura ar 2.73 punktiem ierindojusies 80. vietā.

Latvijas skolu reitingā izglītības iestādes iedala pēc izglītojamo skaita “lielajās skolās”, kur skolēnu skaits ir lielāks par 100, un “mazajās skolās”, kur audzēkņu skaits ir mazāks par 100 skolēniem.

Lielo skolu vidū reitinga pirmajā pieciniekā ir Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Siguldas Valsts ģimnāzija, Āgenskalna Valsts ģimnāzija un Cēsu Valsts ģimnāzija. Kopumā reitingā iekļautas 89 lielās skolas.

Mazo skolu vidū Daugavpils Saskaņas pamatskolai seko Daugavpils 13.vidusskola, Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola, Aglonas vidusskola un Preiļu 1.pamatskola. Reitingā iekļautas 180 mazās skolas.

Latvijas skolu reitings 2014./2015.mācību gadā tiek veidots, balstoties uz skolēnu rezultātiem vairākās olimpiādēs. Šogad tiek ņemti vērā rezultāti, kas sasniegti atklātajā krievu valodas (dzimtās) un literatūras olimpiādē, atklātajā mājturības un tehnoloģiju olimpiādē “Gadalaiki-pavasaris”, atklātajā mājsaimniecības olimpiādē “Tradicionālās kultūras mantojums. Manu senču (dzimtas/ģimenes) galda kultūras vērtības”, atklātajā fizikas olimpiādē, atklātajā ķīmijas olimpiādē, Latvijas 39.skolēnu zinātniskajā konferencē, kā arī valsts mācību priekšmetu olimpiādēs.

Ar skolu reitingu var iepazīties šeit – http://www.skolureitings.lv/?page_id=31

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *