Špoģu vidusskolā noslēgusies Bērnu žūrija

Noslēgusies Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra organizētā lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020”.

Špoģu vidusskolā jau vairākus gadus žūrijas darbā aktīvi iesaistās gan mazie, gan lielie lasītāji. Attālinātā mācību procesa dēļ šogad žūrijas ekspertu bija krietni mazāk nekā ierasts, taču grāmatu lasīšanas un vērtēšanas prieks bija tikpat aizrautīgs kā vienmēr.

Kā jau katru gadu ierasts, arī šogad dalībnieki saņēma nelielu piemiņas balvu par grāmatu lasīšanu un vērtēšanu, kura attālināti tika nogādāta čaklajiem ekspertiem.

Mūsu skolas lasītāji par labākajām un interesantākajām grāmatām atzina – Annas Ļenasas grāmatu “Krāsu mošķis”, Edgara Valtera “Poķu grāmata”, Jurgas Viles un Linas Itagaki “Sibīrijas haiku”, Rasas Bugavičutes-Pēces “Puika, kurš redzēja tumsā” un Māra Bērziņa grāmatu “Aizliegtais pianīns”.

Katrs no mums grāmatās meklē kaut ko savu – cits aizrautīgu piedzīvojumu, kāds varbūt cerību, mierinājumu un patvērumu. Lasot žūrijas grāmatas, cerams, katrs atrada to, ko meklēja un piepildīja savu garīgo pasauli ar jauniem atklājumiem, pārdzīvojumiem un prieku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *