Špoģu vidusskolas kolektīvs piedalīsies projektā „Dažādība kā izglītības un kopienas attīstības resurss”

Noslēdzies Izglītības attīstības centra (IAC) partnerībā ar Latvijas Kopienu iniciatīvu fondu izsludinātais skolu konkurss līdzdalībai projektā “Dažādība kā izglītības un kopienas attīstības resurss”. Atbilstoši noteiktajiem kritērijiem līdzdalībai projektā ir apstiprinātas 15 izglītības iestādes. Latgales reģionu šajā projektā pārstāvēs Aglonas vidusskola, Daugavpils bērnu un jauniešu centrs „Jaunība” un Špoģu vidusskola.

Projekta mērķis ir sniegt zināšanas par starpkultūru, integrācijas un pilsoniskās līdzdalības jautājumiem, piedāvāt aktīvu mācību metodiku darbam daudzkultūru vidē.

Mūsu skola projekta aktivitātēs iesaistīsies, lai veidotu starpkultūru  dialogu un veicinātu sabiedrības grupu integrāciju, jo mūsdienu izaicinājums ir atklāt veidu, kā radoši sadzīvot un mijiedarboties ar atšķirību  vietējā kopienā, Latgalē un Latvijā. Tas padara dzīvi ne tikai radošāku un aizraujošāku, bet arī sarežģītāku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *