Špoģu vidusskolas komanda arī vidusskolu grupā uzvar florbolā

2014. gada 17. februārī Sventes vidusskolā florbolā sacentās novada vidusskolu zēni, kuri dzimuši 1996.-1999. gados.

Sacensības pulcēja 4 skolu komandas, kuras sacentās katra ar katru. Piedalījās Sventes, Salienas, Špoģu un Vaboles vidusskolas.

Līdzīgi, kā jaunākajā grupā ar šoreiz sacensības noritēja azartiski un neviena uzvara komandām nedevās viegli. Lai nu kā, bet arī šoreiz meistarīgākie izrādījās Sergeja Pavlova trenētie Špoģu vidusskolas puiši, kuriem izdevās uzvarēt visās trijās spēlēs. Tomēr interesantākā spēle notika par 2. vietu, kur sacentās Sventes un Vaboles vidusskolu komandas. Pirms nedēļas šo skolu jaunākie zēni sacentās par 3. vietu un toreiz pēcspēles metienos uzvarēja vabolieši, šoreiz Svente gribēja revanšēties, pie tam, lai izcīnītu 2. vietu viņiem pietiktu ar neizšķirtu. Pirmos vārtus guva Vabole, bet pēc neilga laika sventieši 2 reizes pēc kārtas guva vārtus un it kā likās, ka nekas vairs nemainīsies, bet Vabole atkal izlīdzināja rezultātu un apmēram 30 sekundes pirms spēles beigām guva arī uzvaras vārtus, Sventei vairs nepalika laika atspēlēties un noskanot beigu svilpei vabolieši ar milzīgām gavilēm saskrēja laukumā sveikt viens otru.

Līdz ar to skolēnu spartakiādes florbola programma ir beigusies un domājams nākošajā mācību gadā tā būs plašāka, iesaistoties arī meiteņu komandām. Paldies par sacensību labo organizēšanu galvenajam tiesnesim Jānim Petrovskim un Sventes vidusskolas palīgiem.

Skolēnu spartakiādes sacensības tupināsies ar mazāko klašu skolēnu sacensībām Tautas bumbā, kuras 23. februārī un 3. martā notiks Silenes pamatskolā.

Foto galerija

20150217_florbols_zeni_1996-99.pdf

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *