Špoģu vidusskolas komanda piedalās pasākumā “Veselā miesā vesels gars” Pelēču pamatskolā

27.februārī Špoģu vidusskolas 9.a klases komanda 4 cilvēku sastāvā devās uz kaimiņu skolas rīkoto pasākumu Pelēču pamatskolā- Veselā miesā vesels gars. Bijām lepni, jo no Daugavpils novada bijām vienīgā skola, kas atsaucās aicinājumam piedalīties! (Pārējie dalībnieki bija no Preiļu novada.)
Pasākums bija aizraujošs un izzinošs, jo komandai bija jāveic ne tikai intelektuāla rakstura uzdevumi, bet arī jādemonstrē fiziskās spējas un radošums! Katrai komandai bija arī mājasdarbs- jāveido video prezentācija par veselīgu našķi, kā arī jāved šis našķis nogaršot citām komandām. Špoģu vidusskolas meitenes lieliski tika galā gan ar mājas darbu, gan arī demonstrēja savas radošās, fiziskās un intelektuālās prasmes!

Pasākuma noslēgumā komandas varēja degustēt našķus un nobalsot par sev tīkamāko! Gluži tāpat kā mājas darbs, arī balvas bija veselīgas un vitamīniem bagātas- augļi un pildspalva kā piemiņas zīme no jaukā pasākuma. Liels paldies Pelēču pamatskolai par iespēju interesanti, veselīgi un garšīgi pavadīt pēcpusdienu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *