Špoģu vidusskolas komandas piedalās spēlē “Jaunie Rīgas sargi”

Piedzīvojumu spēlei “Jaunie Rīgas sargi’’: atceries Lāčplēšus Špoģu vidusskolas jaunieši pieteica pat 2 komandas no 11.a klases, mums piebiedrojās arī divas 10. a klases skolnieces. Protams, ka komandu nosaukumus ilgi nevajadzēja domāt. Komanda “Višķi” ar kapteini Aivi Grigorjevu un pārējiem dalībniekiem: Kristīni Jackeviču, Lauru Strodi, Karīnu Lipšāni, Rolandu Kolosovski, Maksimu Petrovu bija noskaņota tikai uz uzvaru- pārdomāta tika prezentācija, karogs, atpazīstamības zīmes, izstrādāta stratēģija un taktika, jo komanda piedalījās jau patriotiskajā spēlē jau otro reizi. Arī otrās komanda ‘’Mazie muskuļi un Valdis” ar kapteini Valdi Melderu un saviem komandas biedriem Ivaru Kursīti, Pāvelu Jerofejevu, Olgu Romanovu, Ivetu Skuķi un Jeļenu Romanovu bija gatavi piedzīvojumiem, jaunām atziņām, iespaidiem un cīņai. Ar mums kopā bija aktīvākā abu komandu atbalstītāja, mūsu skolotāja Eva Vovka.

3. novembrī mēs visi kopā devāmies uz Daugavpils cietoksni, kur norisinājās spēle. Katram dalībniekam tika dota iespēja apgūt zināšanas un prasmes pie dažādu jomu speciālistiem:

  • Vēsturē
  • Medicīnā
  • Orientēšanā
  • Soļošanā
  • Saziņā
  • Šaušanā

Lai Misijas skrējienā varētu izpildīt visus uzdevumus, visai komandai vajadzēja darboties saliedēti un paļauties vienam uz otru. Šī bija lieliska iespēja pārbaudīt savus spēkus un zināšanas. Abas komandas cīnījās līdz galam. Kopumā mēs visi ļoti labi pavadījām laiku, labāk iepazinām savus komandas biedrus un arī sevi. Lielisks pasākums.

Patriotiskās spēles organizatori ir LR Aizsardzības ministrija, LR Aizsardzības ministrijas Rekrutēšanas un Jaunsardzes centrs, LR Nacionālie Bruņotie spēki, biedrība „Media Gids”. Spēles misija ir palīdzēt jauniešiem atklāt patriotisma jūtas, veidot un stiprināt valstiskuma apziņu, saliedēt jauniešus, veicināt sadarbību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *