Špoģu vidusskolas mazpulcēnu zīmējumi Latvijas Mazpulku kalendāram

2020. gada nogalē mazpulcēniem tika piedāvāts kalendāra zīmējumu konkurss “12 mēneši mežā”. Bērnu uzdevums bija izzināt meža ekosistēmas pakalpojumu daudzveidību dažādos gadalaikos un izveidot zīmējumu, kas atspoguļo meža ekosistēmas pakalpojumu kādā no gadalaikiem, ietverot arī padomus un norādes, kas attēloti zīmējumā.

Labākie konkursa darbi tika izmantoti Latvijas Mazpulku 2021. gada kalendārā, darbu autori saņēma pārsteiguma balvas. 755. Špoģu mazpulka dalībnieces Leokādija Cēsniece un Estere Kalniņa par saviem iesūtītajiem zīmējumiem saņēma pateicības un Latvijas Mazpulku kalendārus 2021. gadam ar vērtīgiem padomiem un QR kodos apslēptiem uzdevumiem un mīklām katram mēnesim.

Kalendārs ir izglītojošs, pētot, to, mazpulcēni aizdomāsies par meža nozīmi cilvēka dzīvē un nākotnē meklēs risinājumus meža ekosistēmas saglabāšanai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *