Špoģu vidusskolas skolēni apmeklē izrādi “Brālītis un Karlsons, kurš dzīvo uz jumta”

2019. gada 22. maijā Latgales vēstniecībā GORS viesojās Latvijas leļļu teātris ar izrādi “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta”. Uz šo izrādi projekta Latvijas Skolas soma ietvaros devās arī Špoģu vidusskolas 3.-8. klašu skolēni.

Pirms izrādes apmeklējuma skolēni lasīja Astrīdas Lindgrēnes grāmatu, skatījās multiplikācijas filmas un pārrunāja varoņu raksturojumus. Šis A. Lindgrēnes darbs ir visai ģimenei – mazākajiem tas ir brīnumains stāsts par lidojošu, labsirdīgu vīriņu, par draudzību, savukārt vecāki var pasmieties par karikatūrisko un kolorīto Svensonu ģimenīti.

Teātra izrāde skolēnus pozitīvi pārsteidza – tajā tika izmantota interesanta valoda, pirotehnika, kā arī – izrādē bija apvienots gan leļļu, gan aktieru sniegums. Daļa skolēnu apbrīnoja to precizitāti, ar kādu tika nomainītas izrādes dekorācijas.

Visu izrādes laiku aktieri spēja noturēt mazo skatītāju uzmanību – te visu zāli pāršalca smiekli, te – aizturēta elpa vai satraukuma pilnas nopūtas.

Paldies par iespēju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *