Špoģu vidusskolas skolēni debatē par piena un augļu nozīmi cilvēka dzīvē

Šī gada 4.aprīlī mūsu skolā tika rīkota preses konference, kurā aplūkojām svarīgu tēmu: “Piens un augļi skolā”. Piena un dažādu augļu nepieciešamību cilvēka dzīvē skaidroja un viedokļus aizstāvēja 5.-8.klašu ekspertu komandas. Kā jau preses konferencē, neiztikām arī bez ekspertiem – žurnālistiem, kuri veiksmīgi tika galā ar savu uzdevumu uzdot interesantus, arī āķīgus jautājumus par piena un augļu lietošanas nepieciešamību.

Interesantus jautājumus bija sagatavojuši arī skatītāji, īpašs paldies skolotājai Valentīnai Ivanovai un 6.a klases skolniekam Jurim Lāčauniekam.

Šāda veida pasākumos ieguvēji ir visi (gan eksperti, gan skatītāji), jo tiek papildinātas mūsu zināšanas un paplašināts redzesloks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *