Špoģu vidusskolas skolēni piedalījās drāmas festivālā angļu valodā

Izdevniecība “Express Publishing” sadarbībā ar izdevniecību “Jānis Roze” un Latvijas angļu valodas skolotāju asociāciju organizēja drāmas festivālu angļu valodā, kurš notika Rīgas Klasiskā ģimnāzijā. Festivālā piedalījās 21 skolēnu grupa no Latvijas dažādām skolām, bērnu un jauniešu centriem. 13. aprīlī pirmo reizi festivālā piedalījās arī skolēnu grupa, 3.-6.klašu izglītojamie no Špoģu vidusskolas ar ludziņu The Big Pumpkin (Lielais ķirbis). Skolēniem bija lieliska iespēja, izmantojot drāmas metodi, nospēlēt dažādas lomas angļu valodā.

Paldies, skolotājām Edītei Strupai, Līgai Saleniecei un Diānai Melānei, kuras palīdzēja skolēniem sagatavot priekšnesumu un dekorācijas. Milzīgs paldies izglītojamo vecākiem par aktīvu iesaistīšanos priekšnesuma tapšanā, tai skaitā arī par brīnišķīgajiem tērpiem, transporta problēmu risināšanu un garšīgo Pumpkin pie jeb Ķirbja kūku.

Visi dalībnieki saņēma jaukas grāmatiņas no “Express Publishing” un cienājās ar sponsoru sarūpēto milzīgo kūku. Skolēniem un arī skolotājiem ļoti patika pasākums, turklāt skolēni ir apņēmības pilni arī turpmāk piedalīties Teātra festivālā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *