Špoģu vidusskolas skolēni piedalījās spēlē “Autobahn”

Daugavpils Valsts ģimnāzijā 6. novembrī notika informatīva un interaktīva spēle 5. – 9. klašu skolēniem “Autobahn”, ko organizēja Vācijas vēstniecība, Gētes institūts, Vācijas Akadēmiskās Apmaiņas Dienests un Vācijas ārzemju skolu sistēmas centrālais birojs sadarbībā ar Vācu valodas diploma skolām (Deutsches Sprachdiplom), tai skaitā, Daugavpils Valsts ģimnāziju. Pasākums norisinājās latviešu un vācu valodā. Skolēniem bija iespēja uzzināt interesantus faktus par divpadsmit Vācijas pilsētām, veikt interaktīvus uzdevumus un attīstīt sadarbības prasmes.

Spēlē piedalījās arī Špoģu vidusskolas 6.a un 9.a klašu komanda. Skolēni Annemarija Panovska, Juris Lāčaunieks, Līga Klodāne, Karīna Haritonova un Edvīns Kārkliņš ir veiksmīgi startējuši, aizrautīgi “viesojās” Vācijas pilsētās un ieguva 1. vietu.

Skolēnus pasākumam sagatavoja vācu valodas skolotāja Diāna Melāne. Prieks par paveikto darbu un skolēnu interesi par vācu valodu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *