Špoģu vidusskolas skolēni programmas Latvijas skolas soma ietvaros piedalās Rēzeknē teātra izrādē un darbojas radošās darbnīcās

12. aprīlī, pavisam aukstā un vējainā dienā, Špoģu vidusskolas 1.-3. klašu skolēni programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros, devās ekskursijā uz Rēzekni.

Aukstais laiks nebija šķērslis apskatīt Rēzeknes kultūras objektus – Latgales koncertzāli ”Gors”, pieminekli “Vienoti Latvijai” jeb ”Latgales Māra”. Lielākais ekskursijas piedzīvojums skolēnus sagaidīja teātrī “Joriks”, kur bērni atraktīvā, skaņu, meistarīgas aktierspēles, gaismas un tumsas kontrastos, improvizācijas momentos piedalījās izrādē ”Drebošā telts”. Izrāde bija lieliska iespēja izbaudīt gan skatītāja, gan arī aktiera lomu vienlaicīgi.

Pēc teātra izrādes devāmies uz Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru “Zeimuļs”, kur brīvprātīgo jauniešu vadībā krāsoja sāli, veidoja Lieldienu dekorus un papīra puķes.

Sajūsmināti skolēnu acu skatieni, aizrautīgas sarunas bija lielisks labi un interesanti pavadītas dienas apliecinājums.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *