Špoģu vidusskolas skolēni startē konkursā “Ko Tev zināt? Nieks!”

Špoģu vidusskolas 3.a klase izmantoja iespēju piedalīties veselības zināšanu konkursā “Ko Tev Zināt? Nieks!”, kuru organizēja Nacionālais Veselību veicinošo skolu tīkls. Konkursa mērķis: aktualizēt veselīgāku ikdienas paradumu veidošanu un veselības veicināšanas, kā arī slimību profilakses pasākumu nozīmību veselības saglabāšanā un uzlabošanā. Izpratnes veicināšana par veselību kā vienu veselumu, ko ietekmē dažādi faktori.

Veselības zināšanu konkurss “Ko Tev zināt? Nieks!” aptver četras ar veselību saistītas tēmas – veselīgu uzturu, personīgo higiēnu, fiziskās aktivitātes, kā arī garīgo veselību, tādējādi skolēniem veidojot izpratni par vairāku veselību ietekmējošo faktoru kopumu, kas nepieciešami veselības veicināšanai un slimību profilaksei. Konkursa laikā, skolēniem saistošā veidā, tika izstāstīti un aktualizēti veselības veicināšanas jautājumi. Konkursa dalībniekiem bija jāiesaistās veselību veicinošās aktivitātēs. Par tīkamāko aktivitāti bija jāveido prezentācija ar aprakstu. Pasākums bija laba saliedēšanas aktivitāte mācību gada sākumā pēc neparasti ilgā prombūtnes laika. Konkursa dalībnieki ieguva saturīgus mācību materiālus par dažādām veselību veicinošām tēmām.

Visi konkursa dalībnieki ieguva pateicības balvas. Iegūtās zināšanas un materiālus centīsies pielietot arī savā ikdienā gan skolā, gan mājās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *