Špoģu vidusskolas zēni izcīna 2. vietu Latgales reģiona skolēnu finālsacensībās spēlē “Tautas bumba”

2020. gada 3. martā Ludzā notika Latgales reģiona skolēnu finālsacensības spēlē “Tautas bumba” 2008. g.dz. un jaunākiem skolēniem.

Sacensībās piedalījās 9 zēnu komandas, spēlējot trīs apakšgrupās.

Sporta spēle „Tautas bumba” prasa ne tikai veiklību, prasmi mest bumbu spēcīgi un trāpīt izvēlētajā mērķī, bet arī prasmi komandai izvēlēties pareizo taktiku, just komandas biedrus, ātri reaģēt un Špoģu zēni parādīja, ka to viņi ir labi apguvuši.

Apakšgrupā Špoģu vidusskola sacentās pret Kaunatas vidusskolu un Rēzeknes Valsts Poļu ģimnāziju un abas spēles tika uzvarētas, tiekot finālā, kur pretī stājās Preiļu 1. pamatskola un Balvu vidusskola.

Pirmajā finālspēlē Preiļi tika uzvarēti diezgan pārliecinoši ar rezultātu 9:1. Otrajā spēlē notika divu, ļoti spēkos līdzīgu komandu sacensība, tomēr veiksme bija Balvu vidusskolas komandas pusē, kuriem uzvara 8:4 un turnīrā izcīnīta 1. vieta, Špoģu vidusskolu, atstājot 2. vietā.

Špoģu vidusskolas komandā spēlēja 4.-5. klašu skolēni – Dorofejevs Niķita, Gerasimovs Vladislavs, Ivanovs Maksims, Medvedevs Aldis, Smans Edgars, Vingris Jānis, Bitenieks Daniels, Blūmentāls Oskars, Petrovs, Deniss, Soms Markuss, Aimans El Vanī, Pitkevičs Vadims.

Paldies Špoģu vidusskolas zēnu komandai un viņu sporta skolotājai Inesei Ļedovskajai par atsaucību un sportisko azartu!

Lai sacensībās veicas arī turpmāk!

Rezultāti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *