Špoģu vidusskolnieces panākumi publiskās runas konkursā

5. martā Linda Vingre, Špoģu vidusskolas 11. klases skolniece, piedalījās 2014 ESU LATVIA STUDENT PUBLIC SPEAKING COMPETITION – publiskās runas konkursā Latgales novadā. Divdesmit divu dalībnieku vidū, Linda Vingre ieguva ceturto vietu un tika uzaicināta uz nacionālo publiskās runas konkursa atlases kārtu Rīgā 5. aprīlī.

Runas tēma “Imagination is more important than knowledge”. Konkurss notika Rīgā Stocholm School of Economics, tajā piedalījās 14 konkursanti no visas Latvijas, visplašāk pārstāvēta bija Rīga un Daugavpils, bija arī dalībnieki no Rojas, Kuldīgas, Jēkabpils, Valmieras un Linda no Špoģu vidusskolas. Konkursa žūrijā bija profesionāļi Lee Chalkly (International school of Riga direktors); Denise Wirth (lektore SSE Riga), Trevor Thomas (R&V Language school of Riga direktors).  Pēc konkursa viņi sniedza ļoti motivējošu atgriezentisko saiti, izteica savu vērtējumu un deva ieteikumus turpmākai dalībai. Galvenā konkursa balva ir dalība publiskās runas konkursā Londonā, šo galveno balvu ieguva Edvards Rutkis ar runu “Is knowledge power?” Lindas runas nosaukums bija “From J. Lennon to S. Jobs and cooperation”. Lindas sniegumu žūrija augstu novērtēju un piešķīra augsto sesto vietu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *