Sporta skolas audzēkņu panākumi Latvijas meistarsacīkstēs brīvajā cīņā

Treneri A.Andrijanovs un A.Plisko ar saviem audzēkņiem, Latvijas meistarsacīkšu laureātiem

Daugavpils Olimpiskajā centrā notika 2014.gada Latvijas meistarsacīkstes brīvajā cīņā jauniešiem un jaunietēm. Kā jau pierasts veiksmīgi tajās startēja Daugavpils novada sporta skolas treneru Andreja Andrijanova un Andžeja Plisko trenētie audzēkņi. Par Latvijas čempionu svara kategorijā līdz 47kg kļuva Aleksandrs Stepanovs. 2.vietas izcīnīja naujenieši Sergejs Šatrevičs (59kg) un Jevgēņijs Ostapko (66kg), Jevģenijs Semjonovs, 3.vietā naujeniete Veronika Zujeva (62kg).

Ar šīm sacensībām beidzās Latvijas čempionāti brīvajā cīņā dažādās vecuma grupās. Gribētos atzīmēt sporta skolas treneru labo darbu, jo viņu audzēkņi izcīnīja divus čempiona titulus (pieaugušajiem J.Ņezjamovs un jauniešiem A.Stepanovs),  5 otrās vietas un 4 trešās vietas, kopumā šajā rādītājā Daugavpils novads Latvijā ieņēma trešo vietu aiz Rīgas un Daugavpils pilsētu komandām.

2015.gadā brīvās cīņas sportistus gaida jauns izaicinājums – dalība Latvijas Jaunatnes Olimpiādē, kas viņiem arī būs sezonas nozīmīgākais starts.
Lai veicas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *