Stafetes “Drošie un veiklie” Sventes vidusskolā

Otrdien, 22.martā, Sventes vidusskolā pulcējās 8 novada skolu komandas, lai noskaidrotu stiprāko stafetēs “Drošie un veiklie”. Programmā bija iekļautas 7 stafetes ar populārāko sporta spēļu – basketbola, futbola, florbola spēles pamatelementiem, kā arī vienkārši veiklības un vieglatlētikas elementiem. Komandās piedalījās 5.un jaunāku klašu skolēni.

Jau pirmajā stafetē kļuva skaidrs, ka 1.vietu mājinieki, kuriem komandas kodolu veidoja sporta skolas vieglatlētikas nodaļas audzēkņi, nevienam neatdos. Sventes skolēni bija pārāki pilnīgi visās 7 stafetēs, kas skolēnu sporta spēlēs notika pirmo reizi. Apsveicam ar panākumu skolēnus un viņu skolotāju Allu Petrovsku, kura, neskatoties uz to, ka šobrīd atrodas darba nespējā bija ieradusies just līdzi saviem skolēniem.

Lai arī par 1.vietu viss bija skaidrs, cīņa par pārējām godalgotajām vietām bija ļoti saspringta, vēl pirms pēdējās stafetes, kādu no godalgām varēja izcīnīt 4 komandas – Lāču, Naujenes, Biķernieku pamatskolas un Špoģu vidusskola. Noslēguma stafetē otrie un arī kopvērtējumā otro vietu izcīnīja Andra Meškovska vadītā Lāču pamatskolas komanda, divus punktus no viņiem atpalika un līdz ar to trešajā vietā ierindojās Špoģu vidusskola (skolotājs Sergejs Pavlovs).

Uzvarot novada sacensībās Sventes komanda izcīnīja tiesības piedalīties Latgales reģiona stafetēs, kuras arī rīkos Sventes vidusskola ar galveno tiesnesi Jāni Petrovski priekšgalā.

Veiksmi sacensībās!

Rezultāti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *