Starptautiski panākumi jaunajiem vieglatlētiem

Alisa Polijā uz goda pjedestāla 3.pakāpiena

11.jūnijā Jelgavā notika Baltijas valstu bērnu festivāls vieglatlētikā.

Festivālā piedalījās arī Daugavpils novada sporta skolas sportisti, kuri trenējas pie treneriem Janas un Dmitrija Hadakoviem. Labus rezultātus paradīja Līga Ozoļiņa (Maļinovas pagasts) 300m skrējienā ar rezultātu 48,84 sek ieguva 3.vietu, Ludmila Fadina 60m barjerskrējienā ar rezultātu 11,02 sek bija otrā.

Tomēr augstvērtīgāko rezultātu uzrādīja 2007.gadā dzimusī Alisa Gerasimova, kura uzvarēja 60m skrējienā ar rezultātu 8.54 sek. Uzvara deva Alisai iespēju startēt Starptautiskajās bērnu sacensībās Lovičā (Polijā) 21.jūnijā, kurās piedalījās 6 valstu izlases. Polijā viņa izcīnīja bronzas medaļu, zaudējot ungārietei un polietei.

Tas jaunajai sportistei bija pirmais lielais panākums vieglatlētikā, lai pietiek pacietības un gribasspēka iet tālāk!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *