Sveika, Medumu pamatskola!

Rudeni, rūgto pīlādžu laiks,
Rudeni, esi pret mani maigs!
Nāc, rudeni nosvinēsim
ar možu un jautru garu,
ar zeltainu bērza zaru,
ar grozā ābolu sārtu,
ar vasaras atmiņu stāstu,
ar rudens ziedu vāzē,
ar liepziedu tēju glāzē,
ar gaišu domu ziemai baltajai,
ar jaunu draugu skolā.
/Ā. Elksne/

Ir tikai viena tāda diena gadā, kad mēs visi esam kopā mūsu svētkos- Zinību dienā! Šī diena ir atkal atnākusi- pēc vasaras piedzīvojumiem un priekiem atkal mēs esam ceļojuma sākumā un mums priekšā ir nopietns darbs. Skola sagaidīja mūs visus, tā vēra durvis un priecājās par to, ka esat atnākuši un pieskandinājuši tās gaiteņus un telpas ar saviem smiekliem, sarunām par vasaras piedzīvojumiem.

Jaunajam darba cēlienam Medumu pamatskola 1. septembrī sagaidīja savus skolēnus svinīgajā Zinību dienas pasākumā. 1. klases skolēnu acīs varēja redzēt gan prieku, gan nedrošības ēnu. Pirmklasniekus skolas Aktu zālē ieveda devītie un viņu klases audzinātāja Viktorija Celminska. Gandarījums bija par saņemtajām dāvanām. Šie svētki tika aizvadīti caur dzeju un dziesmām, un pateicības vārdiem. Tika izveidots šī mācību gada talismans – vāze, kas tika piepildīta ar saldumiem – lai skolas dzīve nevienam nebūtu rūgta.

Lai mums viesiem krāsains un piedzīvojumiem bagāts šis skolas laiks, un lai mācību gada beigās mēs kļūtu daudz gudrāki, stiprāki, radošāki un laimīgāki!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *