Sventes pagasta Tautas namā notika svētku koncerts

14. novembrī, Latvijas valsts svētku priekšvakarā, Sventes pagasta Tautas namā notika svētku koncerts, veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 96.gadadienai. Koncetu, kuru veidoja skolēnu pašdarbības kolektīvi un daiļlasītāji, kopā ar pagasta iedzīvotājiem, apmeklēja visi Sventes vidusskolas izglītojamie un skolotāji,. Skatītājus priecēja pirmsskolas instrumentālais ansamblis, mazie dejotāji „Saulstariņi”, koris, popgrupa „Presto”, meiteņu vokālais ansamblis, kā arī dažādu klašu daiļlasītāji. Koncerta sagatavošana notika sadarbībā ar Tautas nama vadītāju V.Petaško. Skolēnus sagatavoja: A.Sukāne, J.Strode, S.Ozoliņa un mūzikas skolotāja R. Almakajeva

Pirmssvētku noskaņā Sventes vidusskolas direktors A.Sibircevs pasniedza balvas vizuālās mākslas konkursa „Mana laimes zeme” uzvarētājiem par iegūtajām godalgotajām vietām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *