Sventes vidusskola un Medumu pamatskola uzvar novada volejbola sacensībās

Volejbola sacensībām pamatskolu vecuma grupā (2000. g. dz. un jaunāki) šogad bija pieteikušās 3 zēnu 3 meiteņu komandas, tāpēc sacensības Sventes vidusskolā norisinājās vienā dienā, kas deva daudzus plusus, skolās pustukšas klases bija tikai vienu dienu, skolām, kuras piedalījās sacensībās ar 2 komandām autobusi bija jānomā tikai vienreiz un skolām bija arī savi līdzjutēji.

Meitenēm meistarības ziņā varētu teikt “ārpus konkursa” bija Allas Petrovskas trenētās Sventes meitenes, kuras diezgan pārliecinoši uzvarēja gan Lāčus gan Randeni. Spēlē par otro vietu Andra Meškovska vadītā Lāču pamatskolas komanda ar rezultātu 2:0 uzvarēja Ludmilas Korotkovas randenietes.

Zēniem cīņas bija daudz sīvākas, divās spēlēs no trīs uzvarētāju nācās noskaidrot 3 setos, intrigu palielināja arī apstāklis, ka Lāču pamatskolas zēnus un Medumu pamatskolas komandu vadīja šo skolu direktori – Andris Meškovskis un Vita Skvorcova un, lai cik dīvaini tas liktos, iespējams pateicoties direktores klātbūtnei un komandas vadīšanai uzvaru turnīrā izcīnīja tieši Vitas Skvorcovas medumieši, sīvā cīņā pēdējā spēlē 3 setos uzvarot Vaboles komandu, Lāči palika trešie.

Līdz ar šīm sacensībām 2015. gada novada skolēnu spartakiādes programma ir izsmelta, nākamās sacensības būs jau 2016. gada janvārī basketbolā.

Rezultāti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *